Konsollu Raf Sistemleri

 

Konsol Kollu Raf Sistemleri Avantajları

Konsol kolları tek taraflı veya çift taraflı tasarımlar olarak kullanılabilir ve dikey sıralar herhangi bir uzunlukta olabilir. Konsol kolları, farklı yükseklikler ve yükleme gereksinimleri olan depolanmış mallar için esnek bir şekilde modifiye edilebilir. Sonraki düzenlemeler ve uyarlamalar araçlar olmadan yapılabilir.

Konsol kollu raf sistemleri uzun ürünlerin depolanmasında kullanılmaktadır. Konsol kollu raf sistemleri sistematik ve esnek yapısı sayesinde çeşitli büyüklüklerde ki ürünler istiflenebilir. Düzenlenecek ürünlerin yükseklik ve ağırlıklarına göre hafif veya ağır raflar arasından seçim yapılabilir. Kollar arasındaki mesafe depolanacak ürünün ağırlığına göre ayarlanabilir. Ayrıca istenmesi durumunda konsol kollarındaki durdurucu parçalar yükü ekstra emniyete alır.

Konsol kollu raf sistemleri tek taraflı ve çift taraflı olarak kullanılabilir. Tek taraflı konsol kollu raf sistemleri ve çift taraflı konsol kollu raf sistemlerine istenildiği kadar raf sıraları konulabilir. Konsol kollarının ayarlanabilir olduğu için istiflenecek ürünlerin hacim ve ağırlığına uygun olarak ayarlanabilmektedir.

• Kolay montaj

• Hafif çubuk, profil, boru, kereste vb. ürünler için mükemmel bir seçimdir.

• Yükün yapının bir veya iki yanına da yerleştirilmesi mümkündür.

 

 

 

Konsol Kollu Raf Sistemleri

KONSOLLU RAF SİSTEMLERİ TAMAMLANAN PROJELER
konsol-kollu-raf-sistemleri-7
konsol-kollu-raf-sistemleri-1
konsol-kollu-raf-sistemleri-5
konsol-kollu-raf-sistemleri-3
konsol-kollu-raf-sistemleri-3
konsol-kollu-raf-sistemleri-2
konsol-kollu-raf-sistemleri-1
konsol-kollu-raf-sistemleri-4