Çalışma Tezgahları

Çalışma tezgahları tüm el aletlerinizi, takımlarınızı ve çalışmalarınızı üzerinde aynı anda taşıyabileceğiniz, çalışmalarınızı üzerinde rahatça yapabileceğiniz, genel iş yapısını hızlandıran ve kolaylaştıran ekipmandır. Çalışma tezgahları ile birlikte, ekipmanlarınız hem daha güven de olacak hem de iş yerinizdeki karmaşık ,dağınık görüntü son bulacaktır. Çalışma tezgahları elektrostatik toz boyalıdır. 180 derece sıcaklıkta boya fırınlarına girerek,pişmiştir ve böylece çizilmelere ,darbelere karşı daha dayanıklı hale gelip, uzun seneler boyunca boya kalitesini muhafaza etmektedir.

Standart veya özel ebat çalışma tezgahı üretimi yapılmaktadır.


Çalışma tezgahları hakkında daha fazla bilgi almak,sipariş vermek ve çalışma tezgahı fiyatları öğrenmek için hemen şimdi bizimle irtibata geçebilirsiniz.

HRA Serisi Çalışma Tezgahları

 28 Ocak 2019 Pazartesi  hepsi raf
 

A Serisi endüstriyel çalışma tezgahları mükemmel çalışma ortamlarına göre tasarlanmıştır. Geniş standart ürün yelpazesine sahip A serisi çalışma tezgahları; sağlamlığı, ergonomik tasarımı ve kullanılan malzemelerin kaliteli oluşundan uzun süreli kullanılmaktadır.

Devamı

HRB Serisi Çalışma Tezgahları

 28 Ocak 2019 Pazartesi  hepsi raf
 

B Serisi endüstriyel çalışma tezgahlarının kullanım alanları oldukça geniş sektörlere hitap etmektedir.  Takım asma panolu, aydınlatmalı, dolaplı, çekmeceli ve bir çok özel tasarıma sahip olması sayesinde ihtiyaçlarınıza özel imal edilebilmesi sayesinde kesin çözümler sunmaktadır.

Devamı

HRC Serisi Çalışma Tezgahları

 28 Ocak 2019 Pazartesi  hepsi raf
 

C Serisi çalışma tezgahları uygun fiyatlı ve sade tasarıma sahip standart modellere sahip ürün grubudur. Özel tasarımlara açık olan bu seri ile ihtiyaca özel modeller üretilebilir ve uygun çalışma ortamları sağlamak için tasarlanmış ve geliştirilmiş ürün grubudur.

Devamı