Hizmetler

Hepsi raf olarak raf sistemleri ve endüstriyel ekipman konusunda Türkiye’nin her bölgesine hizmet götürmekteyiz. Profesyonel kadromuz ile Keşif, projelendirme, imalat, nakliye ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Yapmış olduğumuz projeleri tüm ayrıntılarına yüksek hassasiyet gösterecek şekilde tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Ağır Yük Raf Sistemleri, Hafif Yük Raf Sistemleri, Cıvatalı Raf Sistemleri, Konsol Kollu Raf Sistemleri, Lastik Rafları, Paslanmaz Raf Sistemleri ve Endüstriyel Ekipmanlar ürünlerinin kullanılacak alan ve depoların keşif işlemleri, keşif aşaması tamamlandıktan sonra projelendirme ve tasarım işleri yapmaktayız. Projelendirme ve tasarım aşamasında müşterilerimiz ile sürekli iletişim içerisindeyiz ve bu sayede en uygun projenin ortaya çıkması için elimizden gelen titizlikte çalışmaktayız. Bir sonraki aşama imalat aşamasında en uygun ve en kaliteli ürünleri deneyimli çalışma arkadaşlarımız tamamlamaktayız. Üretimi yapılan ürünlerin şehir içi ve şehirler arası nakliye işlemine yapıldıktan sonra kurulumu yapacak saha ekibimiz ile en kısa sürede ürünlerin montajı yaparak projeleri müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Sizlere en iyi hizmeti en iyi fiyata vermeyi hedefliyoruz!

 

NASIL ÇALIŞIRIZ

 

 

Tasarım

KEŞİF

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için projenin yapılacağı alanda gerekli ölçüm ve analiz işlemlerini ücretsiz şekilde yapmaktayız. Keşif çalışmasında yapılan ölçüm ve analizlerin yapılacak olan projenin tarafımızdan net olarak anlaşılması yapılabilirlik analiz ve çalışmanın kaliteli ve verimli bir şekilde tamamlanması için son derecede önemlidir.

Denetim

PROJELENDİRME

Keşif süreci tamamlandıktan sonra depolama ve çalışma alanlarının maksimum verimli kullanılması için projelerin planlamasını yapmaktayız. Projelendirme aşamasında kurulumdan sonra hemen kullanmaya başlayalabilir, depolama ve çalışma alanlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Kurulum

İMALAT

Üretim sürecinde, profil hatları çeliği profillerden raflara tam olarak doğru kalitede şekillendirir, Kaynak aşamasından sonra kafa plakaları ve diğer aksesuarlar takılır. Boyama işlemi yapılır ve kuruluma hazır hale gelir. Kalite kontrol personelimiz her zaman yüksek standartlarımızı karşılamak için ürünlerin kalitesini inceler.

Hızlı Teslimat

NAKLİYE

İmalat aşaması ve kalite kontrol aşamasından sonra ürünler nakliye için ambalajlanarak hazırlanma aşamasıdır. Nakliye yapılacak ürünler Türkiye’nin her noktasına en kısa sürede ulaşabilmek için gerekli planlamalar ve organizasyonlar ürünler proje aşamasındayken yapılır.

Onarım

MONTAJ

Hepsi raf, montaj aşamasında deneyimli ekipleri ile kurulumu kendisi yapar. Sizin için güvenli bir sistem oturtmak için iş güvenliği konusunda katı prosedürleri takip etmekteyiz. Deneyimli montaj ekibimiz yapılan projelerin tam olarak planlandığı gibi yapıldığından emin olur ve işin kalitesini kontrol eder. Kontrol aşamasından sonra depolama alanlarınızı ve çalışma alanlarınız kullanmaya başlayabilirsiniz.