Hafif Yük Raf Sistemleri

Hafif yük raf sistemleri, yüksek kaliteli çelikten, statik püskürtme kaplamalı, sağlam yapıda ve pratik görünümlüdür. Montajı ve sökülmesi kolaydır, mal depolama için depoda yaygın olarak kullanılır. Raf, plakalar ve açılı çelik ile pim ve özel vidalar vasıtasıyla bağlanır.

Ağır yük raf sistemlerinden farklı olarak 2 mm kalınlığındaki kutu profillerden farklı derinlik ve boylarda üretilen hafif yük raf ayakları ile yine farklı uzunluk ve özelliklerde üretilen hafif yük raf traverslerinin (yatay eleman) birleştirilmesi ile oluşan yapıya 0,70 veya 1,00 mm kalınlığındaki, hafif yük raf tablalarının yerleştirilmesiyle oluşturulan raf sistemleridir.

Genel olarak belirli ebatlarda üretilen hafif yük raf sistemleri’nde traversler (yatay eleman) ve tablalar taşıyacakları yüke bağlı olarak farklılık gösterir. Bu farklılık sayesinde depo raf sistemlerini kendi deponuza uygun olarak da tasarlayabiliriz.

Depo alanlarında büyük bir kolaylık sağlayan ve düzen sunan, sağladığı birçok özellik ile değişik sektörlerde yoğun olarak kullanılmaktadır.

• Yüksek kalite çelikten üretim

• Statik püskürtme kaplama özelliği

• Pratik görünüm ve kullanım imkanı

• Kaliteli malzemesiyle sağlam yapı

• Depo raf sistemleri

Farklı malların depolanması için profesyonel bir kullanım imkanı sağlayan hafif yük raf sistemleri çeşitleri, oldukça yaygın olarak değerlendirilmektedir. Özellikle montajı ve sökülmesi çok kolay gerçekleştiğinden dolayı, değişik alanlarda rahatlıkla değerlendirme şansı sunuyor. Ayrıca depo içerisinde farklı düzenler oluşturulabilir; ürün miktarının çoğalması ya da azalmasına bağlı olarak rahat bir depolama alanı ortaya çıkarılabilir. Depo raf sistemlerinde en yoğum kullanılan raf sistemi olmasının en büyük nedenlerinden biri de budur.

Hafif Yük Raf Sistemleri ile Değişik Boyutlara Sahip Raflar

Kutu profil tasarımı üzerinden üretimleri gerçekleştirilen hafif raf sistemleri çeşitleri, depo alanının boyutlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Hem derinlik hem de boyut açısından değişik sektörlerdeki ürünlerin rahatlıkla depolanmasına olanak tanır. Daha çok hafif yüklerin yapılanması için kullanım imkânı tanıyan bu raf sistemleri, ürünlerin hacimleri ne olursa olsun kolayca depolama şansı sunmaktadır. Depolarınızı en verimli şekilde kullanmanıza çok rahat bir şekilde olanak sağlar.

Hafif yük raf sistemleri özellikle geçmeli bir sistem üzerinden tasarımları sağlandığından dolayı; değişik boyutlarda ve tüm ürünler kolaylıkla depolanabilir. Kullanım kolaylığı ise ürünün yaygın şekilde değerlendirilmesine imkân tanıyan en önemli unsurları arasında yer almaktadır.

Profesyonel bir üretim aşamasından geçen özel hafif raf sistemleri, yatay elemanlar ile tablalar ürünlerin ağırlığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yükün ağırlığı ne ise buna göre tabla ve travers yani yatay elemanlar tasarım açısından değerlendirilir. Böylece kaliteli malzeme yapısıyla depo alanına ve ürünün yapısına bağlı olarak, raf sistemleri uzun ömürlü bir kullanım şansı vermektedir. Uzun ömrü sayesinde depo raf sistemleri, market raf sistemleri veya işletme raf sistemleri alanında en çok kullanılan ucuz raf sistemleridir.

 

 

 

hafif yük raf sistemleri

Farklı Şekillerde Üretilen Hafif Yük Raf Sistem Çeşitleri

Hafif yük raf sistemleri, renk ve model bakımından da değişik şekillerle üretimleri gerçekleştirilmektedir. Başta kaliteli malzeme yapısı olmak üzere, tasarım açısından depo alanının boyutlarına bağlı olarak farklı görünümlerde hazırlanabilir. Yatay elemanlar ve tablalar tasarım noktasında üretim açısından değişebilmektedir.

Müşterinin istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak geniş bir yelpaze açısından seçim imkanı sunuluyor. Firmamız bünyesinde bu konuda profesyonel bir destek alabilir; depo alanınıza uygun olan hafif yük raf sistemlerini çok uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz.

 

hafif yük raf sistemleri

HAFİF YÜK RAF SİSTEMLERİ TAMAMLANAN PROJELER
hafif-yük-raf-sistemleri-38
hafif-yük-raf-sistemleri-54
hafif-yük-raf-sistemleri-55
hafif-yük-raf-sistemleri-53
hafif-yük-raf-sistemleri-47
hafif-yük-raf-sistemleri-49
hafif-yük-raf-sistemleri-46
hafif-yük-raf-sistemleri-13
hafif-yük-raf-sistemleri-4
hafif-yük-raf-sistemleri-8
hafif-yük-raf-sistemleri-14
hafif-yük-raf-sistemleri-16
hafif-yük-raf-sistemleri-21
hafif-yük-raf-sistemleri-17
hafif-yük-raf-sistemleri-29
hafif-yük-raf-sistemleri-2
hafif-yük-raf-sistemleri-57
hafif-yük-raf-sistemleri-31
hafif-yük-raf-sistemleri-32
hafif-yük-raf-sistemleri-35
hafif-yük-raf-sistemleri-26
hafif-yük-raf-sistemleri-44